Karty członkowskie

CS Galeria EL proponuje nowość na kulturalnym rynku - karty członkowskie.

Oferujemy 3 rodzaje kart:

a) Karta Indywidualna

b) Karta Rodzinna

c) Karta VIP

Wszystkie karty umożliwiają nieograniczony wstęp na wystawy stałe i czasowe w Centrum Sztuki Galeria EL oraz wstęp na imprezy muzyczne organizowane przez Galerię EL (wyłączając Festiwal Jazzbląg); otrzymywanie newslettera z informacjami o bieżących wydarzeniach, otrzymywanie zaproszeń na wernisaże i inne wydarzenia organizowane przez Centrum Sztuki Galeria EL przesyłanych listownie na adres podany przez posiadacza w formularzu zgłoszeniowym oraz rabatu w wysokości 20% na wydawnictwa Centrum Sztuki Galeria EL.

Karta Rodzinna dla 2 osób dorosłych i dzieci gwarantuje dodatkowo możliwość udziału dzieci w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez Centrum Sztuki Galeria EL (obowiązują wcześniejsze zapisy).

Posiadacz Karty VIP  prócz powyższych przywilejów dodatkowo może po uprzednim ustaleniu daty i godziny zwiedzać pod opieką kuratora wystawy czasowe i stałe razem z grupą gości (max. 10 osób) oraz raz na pół roku organizować zamknięte wydarzenia w krużganku Galerii EL (konferencje, spotkania, szkolenia, itp.) po uprzednim ustaleniu, w formie pisemnej, szczegółów z Dyrekcją Centrum Sztuki Galeria EL.

Opłaty za wydanie kart wynoszą odpowiednio:

a) karta indywidualna - 100 zł brutto

b) karta rodzinna - 250 zł brutto

c) karta VIP - 1000 zł brutto

Karty wydawane są na 12 miesięcy. W celu wydania karty prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie formularza on-line.

Pobierz Regulamin karty VIP

application/pdf Karta VIP Galerii EL - Regulamin (111.9 kB)