Data: 10.01.2017
Autor: Beata Branicka

Ferie zimowe w Galerii EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza dzieci do spędzenia czasu podczas ferii zimowych w naszych murach. Tradycyjnie zapraszamy na zajęcia plastyczne i dźwiękowe, które trwać będą u nas od 23 stycznia do 3 lutego.

Zajęcia plastyczne będą odbywały się od wtorku do piątku w godzinach 12-13.30
W pierwszym tygodniu ferii poprowadzi je Natalia Dąbrowska. Zajęcia PLASTYCZNO-EKOLOGICZNE oscylują wokół tematyki lasu i zagadnień ekologicznych. Warsztaty rozwijają umiejętności manualne oraz motoryczne, pogłębiają wiedzę o zjawiskach zachodzących w przyrodzie, pozwalają stowrzyć oryginalne przedmioty codziennego użytku. Podczas zajęć będziemy używać surowców naturalnych: ziemi, mchu, świeżych roślin, suszonych ziół, nasion, drewna; wtórnych: słoików, plastikowych butelek, kartonów, gazet, rolek do papieru.
W drugim tygodniu ferii Helena Wojciechowska zaprasza na zajęcia pt.: ABORYGEŃSKIE MALOWIDŁA NASKALNE, TEATR CIENI, Z GŁOWĄ W KOSMICZNYM KASKU i POD WODĄ
Na zajęcia dźwiękowe zapraszamy od poniedziałku do środy w godzinach 10-12. Dzieci, pod okiem Macieja Olewniczaka, będą budować tzw. akustyczne laptopy.

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy (telefoniczne: 55 625 67 80 lub mailowo galeria-el@galeria-el.pl).

Odpłatność za zajęcia to 2 zł/dziecko.

Grupy zorganizowane zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu ustalenia konkretnych godzin zajęć.