Data: 03.02.2017
Autor: Beata Branicka

29 Salon Elbląski - nabór rozpoczęty!

Od ostatniej edycji Salonu Elbląskiego mijają właśnie dwa lata, a to oznacza, że w tym roku czeka nas kolejna odsłona tej najważniejszej dla elbląskiego środowiska artystycznego imprezy. Wernisaż, prezentujący wszystkie prace odbędzie się 11 maja 2017 r.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w 29 Salonie Elbląskim, którego wystawa odbędzie się 11 maja 2017 r. Wystawa adresowana jest do artystów, związanych z szeroko pojętym środowiskiem elbląskim (urodzonych w Elblągu, zamieszkałych w Elblągu lub związanych z dawnym województwem elbląskim, realizujących w środowisku elbląskim swoje artystyczne projekty). Do udziału w wystawie zgłaszać się mogą artyści profesjonalni, tj. absolwenci wyższych uczelni artystycznych, członkowie Związku Polskich Artystów Plastyków, Związku Artystów Rzeźbiarzy, ZPAP Polska Sztuka Użytkowa i innych związków twórczych. Prace konkursowe mogą być wykonywane indywidualnie bądź w zespołach artystycznych, w których co najmniej jeden z członków spełnia wyżej wymienione wymagania.

 

Zgłoszenia udziału – wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia max. 3 prac - przyjmujemy mailowo lub drogą tradycyjną do 20 lutego 2017 r. 

W tym roku czeka Państwa kilka zmian, które – mamy nadzieję – zachęcą Państwa do uczestnictwa w wystawie, m.in. nagroda pieniężna oraz indywidualna wystawa w 2018 r. 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Beatą Branicką (mail: beata.b@galeria-el.pl, tel. 55 625 67 80).

 

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN 29 SALONU ELBLĄSKIEGO

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO 29 SALONU ELBLĄSKIEGO