Data: 27.10.2009
Autor: Jarosław Denisiuk

Koncert Eweliny Flinty

W sobotę 31 października w Galerii EL wystąpi Ewelina Flinta. Piosenkarka koncertem charytatywnym w Elblągu wspomoże zbiórkę pieniędzy na rzecz Kasi Kamudy. Koncert ten będzie jednocześnie inauguracją akcji społecznej „To nie tylko znaczek"


Przez pochopnie podjęte decyzje można stracić wszystko. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z ilości nieszczęśliwych wypadków spowodowanych nieodpowiedzialnym zachowaniem młodych ludzi.

„To nie tylko znaczek" - to hasło kampanii edukacyjno-informacyjnej, której celem jest ostrzeżenie przed konsekwencjami, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie znaków ostrzegawczych.

Koncert Eweliny Flinty zostanie poprzedzony wystąpieniem trzech wiolonczelistów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, Duetu Adam Lemańczyk i Tadeusz Seibert oraz zespołu Asteria. 
Rozpoczęcie godz. 19:00.

Liczymy, iż nie będzie to jednorazowe działanie tylko swego rodzaju akcja powtarzana corocznie, która pozwoli nam na zapobieganiu tego typu zdarzeniom w przyszłości.

Świadectwem zatracenia wyobraźni pod wpływem chwili jest porażona prądem wysokonapięciowym Kasia Kamuda, która zgodziła się wziąć udział w kampanii społecznej. Przez serca, wzruszenie i umysły chcemy trafić do rozsądku. Na koncercie zaprezentujemy spot, który będzie pełnił rolę przestrogi dla wszystkich oglądających. Bilety na koncert można nabyć w: 
Galerii EL ul. Kuśnierska 6, kasie biletowej Kina „Światowid" ul. Plac Jagiellończyka 1, oraz Komendzie Hufca Elbląg ZHP, ul Warszawska 55.

Cena biletu dla uczniów 15zł., dla dorosłych 25 zł.