Data: 02.09.2009
Autor: Jarosław Denisiuk

SIDNEY POLAK w Galerii EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza 09.10.2009 roku na koncert SIDNEYA POLAKA. Artysta na co dzień związany z grupą T.Love w Elblągu wystąpi po raz pierwszy ze swoim solowym projektem. 

SIDNEY POLAK wiosną tego roku wydał drugi solowy album pn.: „Cyfrowy Styl Życia". Jest to bardzo nowoczesna produkcja muzyczna, korespondująca z trendami panującymi w światowej muzyce rozrywkowej. 

Sidney Polak to artysta, który wypełnił lukę w polskiej muzyce. Połączył w swojej twórczości różne gatunki muzyczne, a jednocześnie wysoki poziom produkcji, ambitność przekazu z masowością odbioru.

Jako lider swojego zespołu komponuje, pisze teksty i produkuje nagrania. Jego pierwsza solowa płyta pt: "Sidney Polak" odniosła spory sukces (Fryderyki 2004 za najlepszy album alternatywny, autor i kompozytor).

Sidney Polak niezaprzeczalnie jest jedną z najważniejszych postaci polskiego rynku muzycznego. Potwierdzeniem tego są muzyczne nagrody, które uzyskał jako twórca i autor, uznanie środowiska muzycznego, bardzo dobre recenzje debiutanckiej płyty. Najważniejszym jednak wyznacznikiem pozycji artysty jest uznanie ze strony fanów, o czym świadczy zainteresowanie koncertami klubowymi w całej Polsce.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00.

Bilety w cenie 22 zł, w dniu koncertu 30 zł.

 

Rezerwacja: 055 232-53-86