Data: 02.07.2015
Autor: Beata Branicka

Śniadanie na trawie

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na pierwsze w tym sezonie śniadanie na trawie, które rozpocznie się na dziedzińcu Galerii EL 4 lipca o godz. 9. Zachęcamy do zabrania koców, koszy piknikowych i dobrego humoru. Wstęp wolny.

Zapraszamy obywateli spragnionych strawy nie tylko duchowej. Z okazji narodzenia się zupełnie nowej tradycji kulturalnego wypoczynku organizatorzy zapewniają możliwość konsumpcji posiłków wegetariańskich oraz innych dań przygotowanych w czynie społecznym.

Opowieści o architekturze elbląskiej minionych epok, warsztaty dźwięku oraz warsztaty plastyczne przygotowane przez Zrzeszenie Artystów i Plastyków obwodu elbląskiego, tudzież pokaz chemiczny przy użyciu dostępnych wszystkim, produktów spożywczych, to tylko przedsmak tego, co dla Was kolektywnie przygotowaliśmy.

Zachęcamy wszystkich do zabrania ze sobą koców, aby móc się zespół wespół odprężyć w otoczeniu dźwięków kreowanych przez Zawodowy Związek Muzyków Galerii EL w Elblągu.
Zwracamy się do Was, obywatele, włóżcie do koszyków piknikowych coś, czym chcielibyście podzielić się z innym towarzyszem śniadaniożercą.
Wspólna konsumpcja będzie należytym przedbiegiem do szaleństwa podczas Galerringu na trawie, który rozpocznie się tuż po zniesieniu prohibicji, w porze obiadowej, o godzinie 13.