Data: 15.02.2013
Autor: Beata Branicka

YouTube & s.move Party w Krużganku

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki, Centrum Sztuki Galeria EL oraz Klub Środowisk Twórczych KRYPTA zapraszają na pierwsze w Elblągu YouTube Party, które odbędzie się w Krużganku Galerii EL 9 marca o godz. 20.00. Jednak to pnie wszystkie atrakcje, które tego wieczora czekają na gości Krużganka - gwiazdą wieczoru będzie ponownie s.move, serwujący nam undergroundowe bity!

YouTube Party to inspiracja podobnym wydarzeniem, zrealizowanym w ubiegłym roku przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wtedy do udziału zaproszono dwójkę artystów: Maurycego Gomulickiego oraz Annę Zaradny, którzy puszczając naprzemiennie materiał z youtube wytworzyli swoisty wideokolaż.

W sobotnim wydarzeniu wezmą udział 3 VJ-e, ukrywający się pod pseudonimami Gore77, Robson de Funk i Mess Obscess oraz jedna grupa damska - Galerian Girls, którzy zaprezentują swoje postrzeganie kobiecości. Nie musimy chyb przekonywać, że są to diametralnie różne poglądy.

Po pokazie YouTube kontynuacja wieczoru z niezastąpionym s.move, który zapoda pikantą mieszankę undergroundowej muzyki house w połączeniu z jazz i funk, której nie można określić inaczej niż po prostu BOOMPTY-BOOMP!!!

Wstęp: symboliczne 5 zł. Członkowie Stowarzyszenia Laboratorium Sztuki: wstęp gratis.

 

Facebook